BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

I’m too sexy for my shirt

Geriau vėliau, negu niekada :)


Buvau pakviestas į komandos draugės kinės gimtadienį. Iš anksto nusiteikiau „kultūriniam iššūkiui“, kaip sako anapus balos, kadangi tikėjausi būti kontinentine mažuma. Taip ir buvo. Net yra nuotrauka snukiaknygėj „Non-Chinese guests“. Visi keturi. Teisybės dėlei, šiuo atveju prie „Chinese“ buvo priskirti Taivanas, Singapūras, Filipinai ir pan. Įdomūs žmonės, sakykim taip. Šneka greitai, linksmu tonu ir non-stop. Pasikartosiu, non-stop. Prigamino krūvas patiekalų, ties kai kuriais klausiau „do I really wanna know what it is?“. Bet skanūs. Dauguma. Vienas veikėjas, sudėjimo kaip trys ketvirtadaliai Igniuko, suvalgė beveik visą virtą vištą. Mano naujasis didvyris. Kita atnešė kažkokį uogų pyragą, kurį laikė šaldytuve prieš viską. Peilis įsmigo per lygiai du milimetrus ir pradėjo linkt. Mikrobangėj šildėm tris kartus. Nusprendėm, kad „uogų pyragas su ledukais“ gal ir visai nieko. Šiaip buvo linksma. Išėjau vienas pirmųjų, kadangi labai norėjau miego. Kai paklausė, ko taip anksti, pasakiau, kad turiu 4 deadlainus šią savaitę (teisybė) ir einu mokytis ir rašyt (yeh, right). Azijiečių veidų išraiška buvo maždaug „o, jis vykdo šventą misiją ir nevalia jam trukdyti, may the Force be with him“. Labai rimtai palinkėjo sėkmės ir išlydėjo į nelygią kovą su mokslo pajėgom.


Barake vėl užsiveisė vagys. Geriau jau būtų tarakonai. Tiksliau, vagis, manomai turintis psichologinių sutrikimų. Vagia iš virtuvių. Prioritetų sąrašas eilės tvarka: 1) arbata 2) jogurtai 3) pienas 4) šokoladas 5) mėsa 6) kita. Ne nu, bet kas vagia arbatą su jogurtais, bet neima indų, keptuvių, įrankių, ar galų gale mikrobangės. Pašnekėjau su seniau gyvenančiais. Pasirodo, senas pažįstamas. Anksčiau lankydavosi reguliariai, kas antrą šeštadienį. Tai žmonės vienoj virtuvėj pajungė webcamą ir nufilmavo. Webcamo vagis nepaėmė. Bandė po to organizuot pasalą, nepavyko. Tai tiesiog atspausdino, kiek ten jo veido matėsi, ir pakabino ant šaldytuvo. Dar aplankė netoliese esančią psichiatrinę ligoninę. Pasiteiravo, ar kas netyčia iš vietinių neišsiruošia pasivaikščiot per pilnatį. Sakė, kiek žino, tai ne J


Atvažiavo latvės draugas iš Danijos. Šią svarbią progą sujungėm su „beveik baigėsi visos paskaitos“ paminėjimu ir atšventėm kaip pridera. Atėjo azijietė ir padarė suši „Chinese style“. O gal Japanese, nepamenu. Ir ne dėl alkoholio, jūs sugadinti žmonės. Paragavus, greituoju būdu ieškojom vandens gaisrui burnose užgesint. Latvė pasiūlė norvegui (ankstesniam įraše minėtam Vebjornui) paprastą gėrimo žaidimą. Sako, lažinamės, aš išgersiu 6 taures vyno greičiau, nei tu 6 stikliukus degtinės. Off topic – vaikai, nepirkit 50 laipsnių degtinės, negerai… Atgal prie esmės – sako, vienintelė taisyklė – negali liesti priešininko taurių ir alkoholio, kad blogų pagundų nekiltų. O pralaimėjęs turi išgert viską, kas liko. Norvegas sutiko. Tie, kas žino šitą žaidimą, jau turėtų šypsotis J Abiems išgėrus po pirmą raundą (primenu, pagrindinė taisyklė – negalima liesti priešininko  taurės), latvė tiesiog apvertė išgertą vyno taurę ir pastatė ant vieno iš neišgertų stikliukų J Jei nelabai supratot, skaitykit, kol pavyks, ir ieškokit potencialių aukų. Norvegas, tiesa, spyriojosi, ir greituoju būdu naikino savo dalį (čia buvo mūsų tikslas B – patikrinti teoriją, kad norvegai gali tik alų gert, o stiprūs gėrimai yra ne jų lygoj). Mission completed. Liežuvis pradėjo pintis po 20 minučių. Kažkuriuo metu fone skambant dainai „I‘m too sexy for my shirt“, jis pasakė „I actually am“, apsipylė savo marškinius alum, ir pradėjo šokt improvizuotą striptizą. Ir kaip gi gerieji draugai nenufilmuos tokio įvykio… Ir nesurengs peržiūros kitą dieną… Kažkuriuo metu dar išreiškė apgailestavimą „It‘s not big…“, pasakė, kad savo CV tarp gyvenimo pasiekimų turi įsirašęs „mečiau rūkyti, kai man buvo 10“, ir praėjus dviems dienoms po viso šito klausė vienos dalyvės „O aš tau tikrai už užpakalio griebiau?“.


Šiam kartui tiek. Į Bergeną grįžtu balandžio 12 dieną, tai maždaug po savaitės turėtų sekti kronikų papildymas. Vilniuj būsiu balandžio 7-10 dienomis, tai jei kas netyčia norėtų susitikt, duokit žinot, kad būtų galima kažką pasiplanuot iš anksto. SSE žmonėms – alumni meetas 9 dieną būtų puiki proga (ir ne, čia ne reklama, jie man nesumokėjo. Tiesiog laiko taupymas J).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. I’m impressed, I have to say. Actually rarely do I encounter a blog that’s each educative and entertaining, and let me inform you, you could have hit the nail on the head. Your idea is outstanding; the issue is one thing that not enough persons are speaking intelligently about. I am very happy that I stumbled throughout this in my seek for one thing regarding this.

  2. There is apparently a bunch to know about this. I consider you made certain nice points in features also.

Rašyti komentarą