BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

We’re not arrogant, just better

Liau.

Miniatiūros.

Kursiokės statusas snukiaknygėj - “has just bought her first pack of cigarettes ever, for just in case.. don’t ask me why i did it because i HATE everything that is connected with smoking”. Po to aiškina, kaip jinai jas pasidėjo, o gerieji draugai konfiskavo, ir ačiū visiems už palaikymą. Čia maždaug kaip “susiradau mergą. Bet nekenčiu visko, kas susiję su seksu. Ir neklauskit, kodėl. Susiradau. Gal pravers. Indus išplaus, dar ką nors. O, atėmėt? Kaip faina”.

Pokalbis su kanadiete apie Euroviziją:

me: how much do you know about Eurovision song contest?
if any

a: quite alot since this year :P
you sound like a survey question

me: tonight we had the final round of auditions
lyrics of the winner song (kas nežinot, pasigooglinkit):

a: haha

hahahahahaha

this is funny

a: oh please send that to olga
a: hold on ill do it
good on you

me: :)
http://www.youtube.com/watch?v=FnG4mPD8p4s
encore after the win
pronounciation is a big problem, though

a: lol no it’s ok
love the makeup
very futuristic
happy people in the audience
if they work on the pronunciation the world may buy into it
wow the shorts

Pirmąkart tiesiogiai žiūrėjau Oskarus, įskaitant raudoną kilimą. Įdomi patirtis, sakyčiau. Galvojau, tokie stilistai tik Ąžuolas ir Paberžis gali būti. Pasirodo, nė velnio. “O kas jus aprengė? O kodėl pasirinkote būtent tą dizainerį?”. Gaila, niekas neatsakė - nes jis senas mano sabutilnikas/nes jis daugiausiai sumokėjo. Mados konsultantai buvo kažkoks veikėjas violetiniu a la Elton John kostiumu ir kažkokia prasirūkius nusišnekanti senė, kurios visa ekspertizė pasireiškia tuo, kad yra Sarah Jessica Parker podružkė ir pasiuvo kelis kostiumus Sex and the City, kurio antros dalies premjerą, surprise surprise, minėjo kas 5 minutes. Geriausia dalis, kaip ir per Superbowl, buvo reklamos. Ypač šita serija (kelios reklamos) - http://www.youtube.com/watch?v=_DNl2PhZRr4. Nes nu tikrai egzistencinis klausimas, over ar under?

Sulaukiau skambučio. Kažkas kažkokiai nepažįstamai Erasmuso bulgarei davė mano nr, ir pasakė, kad moku taisyt kompus. Galvoju, nu čia tai naujiena. Nors, lyginant su norvegų standartais, tai gal ir yra teisybės. Vis tik išardžiau saviškį porą kartų. Ir atliekamų varžtų tik du liko. Sutvarkiau pačiu tobuliausiu metodu - google search. Viva la www.justfuckinggoogleit.com (adresas veikia, jei ką).

McDonald’s - I’m loving it. Not. 6dienį buvo nesveika diena. Pasiekėm valandos rekordą - 39700NOK*0.43LTL/NOK=17071LTL. Per valandą. Jeigu vidutiniškai žmogus išleidžia 80 NOK, tai srautas buvo bent 500 žmonių/60min= 8 su kapeikom žmonės per minutę. Pardavėjų buvo 9. Aš bulvytes ruošiau vienas. 60sek/8.3 žmogaus = 7 sekundės žmogui. Ruošiau = iškeptas dėjau į tas kartonkes. Jas kepė kitas žmogus. Šiaip, bendram supratimui, prašom pažvelgti į šį paveiksliuką - http://fastfood.freedomblogging.com/files/2008/08/mcdonalds-_trans-fat-free-fries.jpg. Tai yra mano darbas, už kurį gaunu 70 litų už valandą (naktinis tarifas, net kai kurios prostitutės nepasididžiuotų). Visas agregatas liaudyje vadinamas “soliariumu”, kadangi ten karšta (metalas įkaitinamas, kad bulvytės ilgiau šiltos būtų). Daugybė smulkių nudegimų ant rankų tą patvirtina. Su moteriškės rankoje esamu agregatu bulvytės yra pasemiamos ir išberiamos į kartonkę, kurios dedamos į fone matomus stovus, kad pardavėjai atėję pasiimtų. Tai yra tiesiogine prasme visas mano darbas (išskyrus grindų/stalų plovimus, ką daro visi, ir “atnešk iš sandėlio 200kg bulvių”). Nuo 01.30 iki 03.30 aš nieko kito nedarau, tik pildau kartonkes, pageidautina bent 6sek per kartonkę greičiu, kad nesusidarytų laukiančiųjų eilės. Čia jeigu būnam dviese prie bulvių. Jeigu vienas, dar turiu atlikt operacijų išimt bulves iš dėžės/supilt į mašiną/kuri užpildys fritiūrines/kurias reikia pastatyt kepti (kepama 3.15min, po 6-7 fritiūrines, kuriose telpa po 1.4kg, iš karto, kai žmonės pradeda plūst)/iškeptas bulves po to reikia išpilti į soliariumą, pageidautina pabarstyti druska/pradėti ratą iš naujo. Va taip va ir gyvenam. Valio SSE diplomui.

Per tipišką naktį (nuo vidurnakčio iki 4 ryto) surenkam pie 40 000 litų. Nuo balandžio turėčiau pradėt dirbt ir penktadienio naktim.

Taip pat pradėjau dirbt mokyklos valgykloj. Plaunu indus ir valau stalus, kasdien darbo dienom nuo 16 iki 18h. Lyginant su McD tai čia kurortas. Ir dar maisto pastoviai namo parsinešu. Taip ir varau per du darbus, tezę, ir normalaus darbo paieškas. But that’s, ok we like it rough, kaip Inculto dainuoja. A kam dabar lengva.

Velykoms namo greičiausiai negrįšiu. Priežastys aprašytos aukščiau. Atvažiuot aplankyt niekas nenorit? Blink Blink.

Manchester United sirgalių plakatas stadione - MUFC: we’re not arrogant, just better. Žinau, kad bent jau Arnas įvertins :)

Pažiūrėjau MTV cenzūros nepraleistą Lady Gaga ir Beyonce “Telephone” video klipą. Kodėl dėl jo labiausiai svaigsta kai-buvau-jauna-buvau-pašėlus-ir-daviausi-su-savo-vedusiu-treneriu-oij-ten-tai-buvo-o-po-to-shit-happened-priaugau-svorio-ir-dabar-viskas-lievai-bet-kaip-anksčiau-būdavo-tai-uch tipo mergos, kurios mano, kad “Bad Romance” gabalas yra parašytas apie jas? Nors čia labiau retorinis klausimas, turbūt.

Desertas pabaigai.

“Viena gera draugė” suaplikavo štai į tokį darbo skelbimą:

Personal Assistant / Companion

Mid 30’s couple looking for a full time, live-in assistant to be a part of our family.
Domestic duties include: helping run errands, light house cleaning,shopping,
travel arrangements, helping with cooking, party planning & execution.
Administrative duties include: marketing, filing, billing, collections.
If interested send salary requirements, availability and photo.
Responses that do not include ALL of these items will not be considered.

Compensation: negotiable
Principals only. Recruiters, please don’t contact this job poster.
Please, no phone calls about this job!
Please do not contact job poster about other services, products or commercial interests.

Praėjus dienai rašo: “Tu buvai teisus”.

Thank you so much for your interest! May I ask, will this be the first time that you have dated a couple?
Excited to meet you,
Samantha & Brent

Gal reiktų vis tik reiktų man suaplikuot? Vis tik, party planning and execution. O kur dar išvalyto švyturio romantika. Mmm.. Nors ne, nieko nebus. Buhalterijos nemėgstu.

Over and out.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. arnas:

  Na ja, perekuro nepadarysi bulvytes tokiu greiciu ruosdamas. kaip reikiant veiklos turi, taciau dar iki amerikietisko varianto: single mom working three jobs, dar siek tiek truksta:)

  MUFC fanai nieko naujo nesumaste, cia gi viesai pripazistama senoliu ismintis:)

  geras dating apibrezimas: helping run errands, light house cleaning,shopping,
  travel arrangements, helping with cooking, party planning & execution, marketing, filing, billing, collections. Matyt reikejo isskaityti is “party execution”:)

  Del Inculto: IMHO Jurgio angl.k. tartis man neatrodo bloga, siek tiek kitokia negu native speakerio, bet naturalu.

 2. But we are better… :)

 3. “taciau dar iki amerikietisko varianto: single mom working three jobs, dar siek tiek truksta:)”

  aha, pasikeist lytį ir pasidaryt vaiką :)

 4. menion:

  Nu kadangi jau ne iš pirmo žmogaus girdžiu sakant, kad kažkokia keista tartis, tai nepatingėjau dėmesingiau paklausyti. toj versijoj, kur iš finalo, man niekas nekliūva už ausies. o kur delfi sneak peek - ten užkliuvo tik viena vieta: kaip sako “delfi snyk pyk” (kur y tai tviordyj znak). gal aš nejautrus akcentams…

Rašyti komentarą