BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

… and Asians

Palaikant senas geras tradicijas, fone einant kokiam nors filmui, šį kartą Moore’o “Capitalism: a love story”, mes vėl pas mus. Kad ir kokia nuomonė apie jį būtų, bet seni juodi balti amerikietiški propagandiniai filmukai valdo :)

Operacija “Išgelbėk draugą” pavyko. Laptopas keliavo pas mane maršrutu Kopenhaga - Oslas - Bergenas daniško Maximos atitikmens maišelyje (dovanotam kompui į maišelį nežiūrima) ir štai nebereikia iki 4 ryto sėdėt mokykloj. Taip, mano gyvenimas toks apgailėtinas. A kam dabar lengva.

Aš apie priklausomybę nuo interneto, jei ką.

Prieš gaunant laptopą šventėm Valentinkę. Ar tiesiog ieškojom progos prisig… pašvęst. Buvom septyniese pas vieną iš tų nedaugelio kursiokių, kurie gyvena ne barake. Kažkas gramatiškai negerai su tuo sakiniu, bet tiek to. Belaukiant prie lauko durų per pusmetrį nuo manęs nuo stogo nukrito sušalusio sniego gabalas. Kaip sakoma, gera pradžia - pusė darbo. (Off topic - filme groja dainuška apie Klivlandą, kur dainuoja “our economy is based on LeBron James”. Jei Moore’as nemeluoja, tai biškį žiauru. Ir baigiasi žodžiais “but at least we’re not Detroit”. Tas juodasis humoras). Ok, grįžtam. Po vyno labai linksmai žiūrisi bendra norvegų ir rusų įmonė “O davai susivarom olimpinėse žaidynėse” ir muzikiniai klipai. Edukacinis vakaras gavosi. Pora žmonių buvo atsilikę nuo šiuolaikinės muzikos tendencijų, tai pildėm išsilavinimo spragas. Kas su kuo susituokęs “Futbolininką Ashley Cole žinai? Jo, iš Chelsea. Tai čia jo žmona. Ne, ne to, kur neištikimas buvo. Aij, ir šitas?Nu, gali būt”. “Čia Timbaland. Prodiuseris. Visuose savo klipuose rodosi. Dainuot nemoka, todėl daug šneka. Šokt irgi nemoka, todėl tik vaiposi pastoviai”. “O čia Jay-Z žmona, ane? Šaunuolis, ne toks ir beviltiškas, pasirodo”. Ir panašiai.

Tą patį vakarą sulaukiau skambučio iš vienos veikėjos. Galvoju - nu, kažkas bus, ir nieko gero. Panašiai ir buvo. Išklausiau litanijos apie tai, kaip jai sunku rašyt tezę, kaip niekaip neranda temos (deadlainas už penkių mėnesių), klausimo “O tu tikrai nori vienas tezę rašyt? Ehm.., tikrai taip”, ir nuspėjamos pabaigos “gal gali ką patart?”. Žinoma, blin, sekmadienį, devintą vakaro, vykstant aukščiau aprašytoms linksmybėms, aš tik ir švyčiu išminties perlais. Susitarėm susitikt pirmadienį pakalbėt. (Vėl off topic - filme advokatas pasakoja, kad nežino, kas yra terminas “dead peasants insurance”, ir kodėl kompanijos jį vartoja. Kaip sakot? Google ir 10 sekundžių?). Anyway, susitikom. Pas ją temos, pasirodo, šokinėja nuo entrepreneurshipo, iki mokesčių, tada iki finansų (pirmą finansų kursą praėjo pernai ir nežinojo bei labai pyko, kad dėstytojas neaiškina, kas yra rate of return, equity, ir debt), tada prie makro. Per valandą suformulavau tris temas, kurias ji intensyviai užsirašinėjo, ir svaigo, kokios jos įdomios ir netipiškos. Žinoma, kas gali būt originaliau, nei patikrint kaip entrepreneurial activity/švietimo sistema/mokesčių sistema įtakoja BVP augimą. Paskutinėm žiniom, sumąstė rašyt apie kažkieno convergence. Niekas tiksliai nežino, ko. Norėjau nusiųst mūsų finansų reportą, bet buvau atkalbėtas. Sako, nereikia žmonių gąsdint, vis tik finansai.

Vėl off topic - Moore’as klausia kunigo, kuri sutuokė jį su žmona: “Is capitalism a sin? Yes, it is”. Tobula.

Šiuo metu bandau du naujus serialus, vienas laukia eilėj. Viskas pagal rekomendacijas. Dollhouse - seno gero Pretendento rip-off, su kiek kitokia istorija. Bet Elizos Dushku subtilios iškirptės neatstoja Ms Parker personažo. Community - super komedija. Naujas serialas, tikiuosi, neužrauks jo. Pvz., du veikėjai mokosi ispanų kalbos ir repuoja rimuodami random žodžius: “Dónde está la biblioteca , mi llamo  T-bone, la araña discoteca”, kas lietuviškai yra “kur yra biblioteka, mano vardas T-Bone, diskotekos voras”. Ir taip toliau, o pabaigoj “buenos dias” surimavo su Cameron Diaz. Dar kažkas apie ožio ūsus buvo. Can’t get better than that.

Pabaigai pora citatų. Pirma - eilinės rusės komentaras internete apie pasiekimus Vankuverio olimpiadoj. Kalba neradaguota, tik neprofesionaliai išversta.

“Mačiau žiniose mūsiškius slidininkus ir trenerę jų. Jie sako, mes nesitikim medalių, ką gausim, tas ir gerai, mes išvis norėtumėm Sočy kitoj olimpiadoj ką nors laimėt, o dabar ir top 10 bus gerai, ir tai neaišku, ar ten papulsim. Čia yra pzdc, draugai mano! Šalis juos išrinko, pasiuntė į olimpiadą. patikėjo ginti vėliavą, už medalius pažadėjo primokėt. O jie, bl, ką užimsim, tas ir bu gerai! Oxreneli, suki! (šitas neišverčiamas tiesiog :)) Žodžių trūksta! Jie bl su degančiom akim turėjo rėkt į kamerą kaip jie šiknas plėšys už Tėvynę, už vėliavos garbę! Jei neparvešiu medalio, tai dar Kanadoj nx nusišausiu iš savo biatloninio šautuvo, kad gėdos nedaryt! Sniego nėra - man px! Aš galiu kad ir per šūdą su slidėm, aš rusė, nuirkluosiu, ir visus pakeliui išspardysiu, netgi Bjorndaleną, nusišikt, kad jis vyrų įskaitoj, o aš moterų! Jei reikės, ir nuplauksiu su slidėm! O trenerė turėjo pastebėti, mol, jei maniškiai ant pjedestalo neužlips, aš jiems kojas nutraukysiu “к ебеням”, kad parolimpinėse žaidynėse jau tikras medalius parvežtų, kiaulės! Slidžių lazdas jums į užpakalius sukišiu, dar tik man bl kriuktelkit apie pirmąjį dešimtuką, sookos, pereisit ant duonos ir vandens! Jie taip turėjo mane užvest, kad aš trečią nakties žiūrėčiau tiesioginę transliaciją, bijodama nueit į tualetą, kad tik ko nors nepraleisti!!!”.

Va čia tai moteris :)

Antra citata yra iš 1917 metų JAV imigracijos įstatymo. Žmonės, kuriems buvo draudžiama įvažiuoti į šalį:

“idiots, the feeble minded, epileptics, those of “constitutional psychopatic inferiority”, drunkards, paupers, beggars, sufferers from “tuberculosis or other loathsome diseases”, polygamists, anarchists, prostitutes, labourers under contracts of those passage had been paid, and Asians”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Egle:

  ech, po tokio pavadinimo tikejausi kazko labai gero… oh well.
  o istatymas uzmuse… atitinkamoj nuotaikoj tai turbut kaip ta ruse uzsivesciau, tik, greiciausiai, ne taip isradingia…

 2. kauskas:

  man irgi pavadinimas iskart kazkaip su brazilian susiasocijavo.. :)

 3. Ei, aš žinau, kad Tavo gyvenimas įdomesnis, nei prisipažįsti savo bloge ;)

 4. kauskai, tu gi vedęs žmogus, kas čia per mintys :)

 5. Have you considered applying to be a magazine writer? Extremely nice grammar!

 6. Thanks for sharing … and Asians with us keep update bro love your article about … and Asians .

 7. Appreciate it for sharing … and Asians with us keep update bro love your article about … and Asians .

 8. Thankyou for sharing … and Asians with us keep update bro love your article about … and Asians .

 9. self-help pro shows NLP processes to individuals

Rašyti komentarą